Про проект

Про проект

Шановні бійці, та всі хто захищає наш народ від ворога!

Ми з вашою допомогою хочемо зібрати на цьому сайті вірші, фото та історії з війни. Кожен з вас побачив війну в обличчя! І ми просимо не для себе – для наступних поколінь – поділитися своїм безцінним досвідом. Саме завдяки вам люди краще зрозуміють: як на душі у тих, хто полишає мирне життя заради миру на нашій землі.

Ми звертаємось до діючих та звільнених в запас військових, волонтерів, друзів, родичів: надсилайте нам вірші, фото та історії з війни на - postrilvirshi@gmail.com  Не соромтеся!  Ми не редагуємо вірші та тексти, а розміщуємо їх без редакції та цензури. Такі як вони є – іноді прості, іноді реалістичні, але такі життєві! А завдяки фото з війни – ми зможемо побачити вашими очима, нехай непрофесійні, зроблені наспіх, але ж то живі світлини сучасної історії - відбитки з місця подій.

Всім 4.5.0, обійняли!

На цьому сайті ви знайдете: вірші з АТО, вірші добровольців, вірші солдат, вірші з війни, вірші про війну на Сході, вірші військових, вірші бійців АТО, вірші про АТО на українській мові, вірші про війну в Україні, стихи АТО, стихи про войну в Украине, фото АТО, фото з війни, фото війна в Україні, Історії військовиї, Історії АТО, Історії з війни, Історії українських солдатів, photo anti terrorist operation Ukraine, photo war in ukraine.

Команда

Антон Шраменко  
Ірина Гречанюк  
Олександр Василенко