Угода користувача

Адміністрація надає право користування інтернет-ресурсом на умовах, викладених у даній угоді.

1. Статус сайту
1.1. Сайт «Постріл» (далі – Сайт) є інтернет-ресурсом, що являє собою сукупність інформації і програм для ЕОМ, які містяться у інформаційній системі, що забезпечує доступність такої інформації у мережі Інтернет за адресою https://www.virshi.org.ua.
1.2. Сайт безоплатно надає зареєстрованим користувачам місце на власному сервері для публікації поетичних творів та фотографій, присвячених життю у зоні АТО.
1.3. Публікувати поетичні твори та фото на сайті мають правоособи, які є або були учасниками АТО, та волонтери АТО, а також інші особи, які причетні до оборони України у зоні АТО.

2. Умови користування Сайтом
2.1. Користування Сайтом означає беззастережну згоду з усіма пунктами цієї угоди і прийняття її умов, у тому числі з усіма змінами та доповненнями.
2.2. Під час реєстрації користувач обов`язково зазначає свою діючу електронну адресу або телефон, або посилання на свою сторінку в мережі Facebook. Ця інформація потрібна адміністрації Сайту для зв’язку з користувачем та уточнення інформації щодо надісланого матеріалу.
2.3. Користувач, який здійснює реєстрацію на Сайті, гарантує, що досяг 18 річного віку на дату проведення реєстрації. Користувач, який не досяг 18 річного віку, зобов’язується утриматись від реєстрації на Сайті. У разі порушення умов цього пункту відповідальність за його порушення та наслідки, які виникли, покладається на батьків або інших законних представників (усиновителів, опікунів, піклувальників) користувача, який не досяг зазначеного віку.
2.4. Зареєстрований користувач гарантує достовірність, точність даних, зазначених під час реєстрації. Адміністрація Сайту не перевіряє надану користувачем інформацію, а відповідальність за наслідки, які виникли у зв’язку з порушенням умов даного пункту, покладається на зареєстрованого користувача.

3. Права інтелектуальної власності
3.1. Зареєстрований користувач розуміє і погоджується, що розміщуючи на свій ризик матеріал під своїм обліковим записом на Сайті, останній буде в повному обсязі доступний для користувачів Сайту в мережі Інтернет без будь-яких обмежень. Зареєстрований користувач вільно погоджується з тим, що інформація про нього буде публічною (з можливістю її поширення в соціальних мережах, Інтернет або інших ЗМІ без будь-якої винагороди та додаткового письмового погодження).
3.2. Зареєстрований користувач підтверджує, що володіє правами на матеріал, розміщений через його обліковий запис на Сайті, в тому числі право використовувати його способом подання до загального відома публіки таким чином, що її представники можуть здійснити доступ до таких матеріалів з будь-якого місця і в будь-який час за їх власним вибором, у тому числі дозволяти і забороняти таке використання, а також перешкоджати неправомірному використанню матеріалу, без обмеження по термінах і території використання, з правом передачі третім особам.
3.3. Зареєстрований користувач гарантує, що люди, чиє зображення зафіксоване в матеріалах, розміщених через обліковий запис Сайту, надали дозвіл на їх фотозйомку і згоду на використання такого матеріалу з їх участю будь-яким можливим способом, а в разі будь-яких претензій – самостійно і за свій рахунок вирішує такі скарги, претензії і позови з такими особами, без залучення адміністрації Сайту.
3.4. Якщо зареєстрований користувач не є автором твору і контакти автора невідомі, після розміщення матеріалу додатково надсилається будь-яка відома інформація про автора (адреса сторінки у мережі Facebook, місто проживання, ім’я тощо).
3.5. Будь-яка особа, яка вважає, що її права інтелектуальної власності авторські та/або інші права, а також законні інтереси порушені у зв’язку з розміщенням на Сайті матеріалу, має право повідомити про це адміністрацію Сайту.Адміністрація Сайту не несе відповідальності за порушення прав інтелектуальної власності щодо будь-якого матеріалу, розміщеного на Сайті, і в разі виникнення спору блокує матеріал, щодо якого виникла суперечка, до моменту вирішення спірного питання.
3.6. Зареєстрований користувач погоджується, що у разі пред’явлення до адміністрації Сайту будь-яких претензій, скарг чи позовів у зв’язку з порушенням прав інтелектуальної власності чи немайнових прав фізичних осіб, зареєстрований користувач, що розмістив даний матеріал на Сайті, самостійно і за свій рахунок вирішує такі скарги, претензії і позови з третьою стороною.

4. Використання матеріалів Сайту
4.1. Всі права інтелектуальної власності та інші права на матеріали належать їх правовласникам та охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, розміщених на Сайті, в тому числі, з комерційною метою, можливе тільки за згодою їх правовласника. У разі використання матеріалів, розміщених на Сайті, активне посилання на Сайт та зазначення автора твору є обов’язковим.
4.2. За потреби використання та публікації матеріалів Сайту необхідно відправити запит про використання матеріалів на електронну пошту postrilvirsh@gmail.com та отримати письмовий дозвіл на використання матеріалу від правовласника.
4.3. Під час реєстрації на Сайті користувач надає свою безоплатну згоду на безоплатне використання розміщених ним матеріалів без обмеження по термінах і території у блогах і на персональних сторінках фізичних осіб у мережі Інтернет, на інтернет-ресурсах благодійних організацій і закладів освіти всіх рівнів, у безкоштовних довідкових, просвітницьких, країнознавчих інтернет-ресурсах.

5. Загальні обмеження щодо розміщення матеріалів
5.1. На Сайті заборонено розміщувати матеріали, які:
5.1.1. носять агресивний або шокуючий характер, з використанням нецензурної лексики, а також з образливими висловлюваннями або принизливими порівняннями;
5.1.2. матеріали, які не стосуються тематики Сайту, або їх автори не служили у зоні АТО, або не були волонтерами у зоні АТО;
5.1.3. закликають до екстремістської, терористичної діяльності, у тому числі виправдовують подібну діяльність, висвітлюють вимоги екстремістських терористичних організацій, груп та осіб, у тому числі шляхом розміщення посилань на інформацію про них;
5.1.4. здійснюють пропаганду ненависті і/або дискримінації людей за расовою, етнічною, статевою чи соціальною ознаками, інше;
5.1.5. поширюють зображення зі сценами насильства, матеріали порнографічного характеру, інші матеріали, що спрямовані на здійснення незаконної дії тощо;
5.1.6. інші матеріали, які заборонені відповідно до законодавства України.
5.2. У випадку порушення положень, викладених у цьому розділі, чинного законодавства України, адміністрація Сайту самостійно в будь-який час на свій розсуд і без направлення попереднього повідомлення видаляє подібний матеріал, а якщо порушення повторюється, блокує доступ до облікового запису зареєстрованого користувача.

6. Заключні положення
6.1. Всі матеріали на Сайті розміщуються на власний розсуд адміністрації Сайту.
6.2. Усі суперечки з приводу угоди вирішуються згідно з чинним законодавством України.

У разі виникнення будь-яких питань, звертайтесь до адміністрації Сайту на електронну адресу .